Sekční garážová vrata s elektrickým pohonem

Posted in Dekorace.

Zima je pryč, auto již můžete s klidem nechávat před domem bez strachu námrazy na čelním sklu a vrstvou sněhu na střeše. Pokud však máte garáž, tytot věci téměř neznáte, maximálně když vám zapadne auto sněhem někde na zimní dovolené. Nejčastějším důvodem, proč lidé garáže občas nevyužívají je jejich lenost. Otevírat a zavíra vrata je asi "opruz". S instalací sekčních garážových vrat je však vše veselejší!

sekčné garážové brány

Držáky na truhlíky nejsou na škodu

Posted in Dekorace.

Parapety u okenic se dají vyzdobit různým způsobem. Jedním a asi nejčastějším jsou květiny. Ty přeci jen dokáží toto na první pohled nudné místo oživit nějakým živým porostem, který přinese barevnost a vůni. Doplnit ovšem můžete ještě praktickým a zároveň estetickým přídavkem, kterým jsou zábrany na truhlíky.

Jak na nejkrásnější květinové truhlíky?

Posted in Dekorace.

Ruku na srdce, pěstovat v truhlíku na okně muškáty není ta úplně nejoriginálnější věc na světě. Jak tedy trumfnout sousedy a vytvořit si ty nejkrásnější květinové truhlíky? Chce to kapku tvořivosti a kreativity. Nemusíte truhlík pokládat na okno. Pokud si pořídíte speciální držáky na truhlíky, můžete je instalovat v podstatě kdekoliv.

držáky na truhlíky

 

3 tipy, jak mít krásné okno

Posted in Dekorace.

Ženy často trpí, pokud nemají svou zahrádku, kterou by mohly opečovávat a chlubit se s ní. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak si zkrášlit své okolí. Začneme třeba u oken a přinášíme vám rady, jak do něj vnést kus přírody.

3 tipy, jak mít krásné okno:

  1. Okrasné květinové truhlíky. Jasná volba, kterou nikoho nepřekvapíme. Ne všichni však ví, že pomocí zábran na truhlíky můžeme květináče umístit na jakékoliv okno, ať už bydlíme v 7. patře panelového domu nebo je váš parapet příliš úzký. Zábrana na truhlíky dokáže nejen zabezpečit, ale i zkrášlit.
  2. Bylinky. Pěstovat je můžete jak na velmi malém prostoru, třeba talířku s vatou, tak i v truhlících. Pravidla o zábraně na truhlíky z prvního bodu platí i zde. Jen je tento tip zaměřen na praktičtější ženy.
  3. Barvy na sklo. Děti tuto formu zábavy milují. Pokud jsou šikovné, obrázky mohou působit velmi mile a útulně.