Budou za pár let všechny budovy zelené?

Posted in Exteriéry.

Zapomeňte na apokalyptické scénáře z hollywoodských katastrofických sci-fi filmů, kde svět ovládají zvířata a veškeré budovy se změní v zelenou nepřehlednou džungli. A o jakých zelených budovách tedy mluvíme? Zelené budovy jsou budovy, které na svůj provoz spotřebují velmi málo energie - a to nejen elektrickou, ale také teplo a vodu. Energetické úspory mohou dosáhnout výše až 50%. Podle zahraničních průzkumů se průměrná úspora nákladů pohybuje kolem 30%.

avenir business park

Zábrany v oknech nepatří jen do věznic

Posted in Exteriéry.

Ocelové zábrany v okenicích to nemusí být hned jen to co se vám jako první při tomto vybaví v hlavě. Pochybujeme, že byl někdo, komu se nevybavila věznice a její mřížovaná okna. Ale proč bychom o tom psali na stránce věnující se zahradnictví a domovu. Máte snad příště čekat právě v sekci zahrada návod, jak se vykopat tunelem z věznice? Vůbec ne. Kované zábrany na truhlíky jsou tím, co tu chceme zmínit.

Přírodní prvky v exteriéru

Posted in Exteriéry.

Přemýšlíte, jak by se dal zútulnit balkon, aby nepůsobil příliš uměle? Máme pro vás tip! 

Web, Jezero, Přírody, Most, Řeka, Voda, Nebe, Dřevěný

Zkuste přírodní obklad z palubek. Palubky dodají interiéru neotřelý přírodní ráz a zapadnou do téměř jakéhokoliv exteriéru i interiéru.

Výsledný dojem záleží na barvě, povrchu a šířce, kterou zvolíte. Ale výsledek bude stát zaručeně za to, protože v jednoduchosti je krása.