Nezbytné vychytávky na březen

Posted in Exteriéry.

muž v lese s batohem na zádech

Pořád se držíte svých novoročních předsevzetí o svém zdraví, nebo vaše nadšení značně opadlo? Tak jako tak, máme pro vás seznam 5 věcí, které vám zaručeně pomůžou při pokračování zdravého životního stylu.

Budou za pár let všechny budovy zelené?

Posted in Exteriéry.

Zapomeňte na apokalyptické scénáře z hollywoodských katastrofických sci-fi filmů, kde svět ovládají zvířata a veškeré budovy se změní v zelenou nepřehlednou džungli. A o jakých zelených budovách tedy mluvíme? Zelené budovy jsou budovy, které na svůj provoz spotřebují velmi málo energie - a to nejen elektrickou, ale také teplo a vodu. Energetické úspory mohou dosáhnout výše až 50%. Podle zahraničních průzkumů se průměrná úspora nákladů pohybuje kolem 30%.

avenir business park

Zábrany v oknech nepatří jen do věznic

Posted in Exteriéry.

Ocelové zábrany v okenicích to nemusí být hned jen to co se vám jako první při tomto vybaví v hlavě. Pochybujeme, že byl někdo, komu se nevybavila věznice a její mřížovaná okna. Ale proč bychom o tom psali na stránce věnující se zahradnictví a domovu. Máte snad příště čekat právě v sekci zahrada návod, jak se vykopat tunelem z věznice? Vůbec ne. Kované zábrany na truhlíky jsou tím, co tu chceme zmínit.