Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější

Posted in Exteriéry.

Jak vybrat garážová vrata? Na první místě by měla být funkčnost. Kvalita konstrukce je jedním z nejdůležitějších faktorů, které při výběru musíte zohlednit. Bezpečnost nadevše. O něco méně důležité je, aby garážová vrata designově ladila s barvou i materiálem oken a dveří domu. A jaká garážová vrata jsou vůbec na výběr?

Jak vybírat zámkovou dlažbu

Posted in Exteriéry.

Zámkové dlažby jsou nedílnou součástí téměř každého moderního rodinného domu. Jako příjezdová plocha či jako chodník okolo krásného trávníku tyto dlažby kompletně vyřadili jakýkoliv druh betonu či jiného materiálu. Fajnšmekři ještě vylepšují své obydlí pokládkou přírodních kamenů, ty jsou však rapidně dražší oproti zámkové dlažbě. Zámková dlažba je navržena tvarově tak, aby do sebe jednotlivé díly zapadaly, ale zároveň mezi sebou nechaly určitý prostor (spáry), které si pak vyplní rozmetaným pískem a štěrkem. Bohužel je poměrně složité provést pokládku, pokud nechcete, aby se Vám dlažba do několika týdnů zvlnila. Je lepší investovat do odborné firmy, např. Zámková dlažba Zlín, která Vám poradí ideální materiál a zhotoví pokládku přesně podle představ.

Zateplení domu v létě? Získejte mimo sezónní slevu

Posted in Exteriéry.

Přestože nyní nikdo asi nemyslí na zimu a zateplení, je nyní nejlepší a nejatraktivnější období pro tepelnou izolaci nejen ve Zlíně. A proč? Protože se nejedná o hlavní sezónu, takže je dost pravděpodobné, že dostanete přitažlivou slevu a navíc vás zima nezaskočí. Díky hezkému počasí se práce na tepelné izolaci ve Zlíně nijak neopozdí, takže reálně víte, za jak dlouho bude tepelná izolace ve Zlíně hotová.

tepelná izolace ve Zlíně

Palubky pro každý ekologický domeček

Posted in Exteriéry.

Milujete přírodní materiály, jako je dřevo, sláma, seno a podobně? Chcete si postavit ekologický domeček, který vám ušetří peníze i přírodu kolem vás? Tak se určitě podívejte na nabídku kvalitních palubek, které nabízí pan Liška. Protože takové dřevěné palubky jsou perfektním řešením právě pro vaši situaci.

dřevěné palubky Zlín

Perfektní hydroizolace

Posted in Exteriéry.

Za hydroizolace považujeme takové opatření, které zabraňuje vnikání vody ve všech skupenstvích do stavební konstrukce a do vnitřních prostorů stavebního objektu, a nebo ve specifických stavbách, ze stavebního objektu do vnějšího prostoru (žumpa, vodojem). Hydroizolační materiály označujeme dle použité izolační hmoty a tak je provedeno základní označení hydroizolačních výrobků na českém trhu. Převážně se jedná o hmoty:
živičné – hydroizolace asfaltové a dehtové
z plastů a pryže – hydroizolace syntetické,
polyetylenové a jiné hydroizolace – jílové hmoty skla, kovy.
Na celkovou kvalitu izolovaného objektu má velký vliv vhodně vybraná hydroizolace Zlín.