Které čistící prostředky jsou nejlepší? Ty, které vám vyhovují

Posted in Interiéry.

Díky reklamám v televizi už člověk neví, co koupit a co ne. Nejvíce reklam je na čistící prostředky.

cleaning-268126 960 720

Tento prostředek používá princezna, tento konkurenční to neumí, tohoto stačí jen kapka, tento umí vyčistit skvrny a tamten umí zas tamto… Jaká je ale pravda? Každý čistící prostředek umí čistit – kdyby ne, asi by se vůbec neprodával, že? Rozdíl je jen v ceně. Ty drahé jsou drahé, protože jsou na ně drahé reklamy. Ty levnější reklamu nepotřebují, protože lidé, kteří je používají vědí, že čistit jde i s nimi. Záleží tedy jen na vás, jestli chcete cpát groše do pytlíků těm, co si platí reklamu, nebo přispějete na rozvoj a podnikání poctivým malým prodejcům z Česka.

Provoňte svůj domov

Posted in Interiéry.

V současnosti je na trhu nabízeno nepřeberné množství různých druhů vonných tyček. Jak si tedy vybrat ty pravé pro váš domov? V článku vám představíme nejznámější druhy, které se dají v současné době zakoupit.

Nerezové zábradlí zatraktivní schodiště

Posted in Interiéry.

zábradlí nerez

Nepostradatelnou součástí dvoupodlažního domu a bytu j schodiště. A každé schodiště je spjato se zábradlím, které má poskytnout jakousi oporu. Nerezové zábradlí má současně zvýraznit schodiště a celý interiér, a proto byste neměli jeho výběr podcenit. Jelikož je zábradlí nerez velmi oblíbené, podíváme se na něj v následujících řádcích.  

Investujte do estetického ocelového schodiště

Posted in Interiéry.

Ocelová schodiště

Člověk chůzí do schodů vyčerpá více energie než chůzí po rovině. Stavební parcely se nedají jen tak roztáhnout, a proto se budovy ženou do výšky. Velmi často můžete vidět dvoupatrové domy. Pokud jste si i vy nechali projektovat nový dům, pravděpodobně pro získání více prostoru bude dvoupatrový. V takovém případě nesmíte zapomínat na schodiště a my doporučujeme ocelová schodiště, která mají řadu výhod.

Využijte vlastností hoblovaných hranolů

Posted in Interiéry.

Stavíte-li dům, pak Vám rozhodně doporučujeme, abyste jak do interiéru, tak do exteriéru zapracovali hoblované hranoly ze Zlína, protože dodají Vašemu domku tu správnou atmosféru a teplo domova. Díky tomu, že jsou z kvalitního a již opracovaného dřeva, nenapadnou ho škůdci, má stále stejný tvar a vypadá pěkně, elegantně a nemusíte jej nijak dále povrchově upracovat. Proto hoblované hranoly skvěle hodí i jako nosníky.

Bazény doma v klidu

Posted in Interiéry.

Plavání stále patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám a zejména v zimním čase jsou plovárny naplněny od rána do večera. Ten, kdo si chce však zaplavat v klidu a nechce se omezovat na ostatní plavce, může uvažovat o privátním vnitřním bazénu. Vnitřní bazény jsou ideální řešení pro milovníky relaxu ve vodě. Pokud situujete bazén ven, jste omezeni počasím, které se střídá jako na houpačce. Bazén uvnitř doma zajišťuje klidné plavání třeba i na Štědrý den. Firmy většinou nabízí více materiálních variant bazénů, např. klasické keramické, laminátové nebo nerezové. Je výhodné investovat rovnou do celého domácího wellness centra, pokud nejste limitováni na rozpočet.