Na čo je dobrý generátor ozónu?

Posted in Interiéry.

 

V tomto roku nás zasiahla pohroma menom koronavírus. Narástla spotreba rúšok a dezinfekčných prostriedkov. S prichádzajúcou jeseňou sa ľudia začínajú viac združovať v uzavretých priestoroch a tiež začala škola. A to je dôvod, prečo narastá potreba dezinfikovanie vnútorných priestorov. Jednou z možností, ako vydezinfikovať vnútorné priestory je pomocou generátora ozónu.

Které čistící prostředky jsou nejlepší? Ty, které vám vyhovují

Posted in Interiéry.

Díky reklamám v televizi už člověk neví, co koupit a co ne. Nejvíce reklam je na čistící prostředky.

cleaning-268126 960 720

Tento prostředek používá princezna, tento konkurenční to neumí, tohoto stačí jen kapka, tento umí vyčistit skvrny a tamten umí zas tamto… Jaká je ale pravda? Každý čistící prostředek umí čistit – kdyby ne, asi by se vůbec neprodával, že? Rozdíl je jen v ceně. Ty drahé jsou drahé, protože jsou na ně drahé reklamy. Ty levnější reklamu nepotřebují, protože lidé, kteří je používají vědí, že čistit jde i s nimi. Záleží tedy jen na vás, jestli chcete cpát groše do pytlíků těm, co si platí reklamu, nebo přispějete na rozvoj a podnikání poctivým malým prodejcům z Česka.

Provoňte svůj domov

Posted in Interiéry.

V současnosti je na trhu nabízeno nepřeberné množství různých druhů vonných tyček. Jak si tedy vybrat ty pravé pro váš domov? V článku vám představíme nejznámější druhy, které se dají v současné době zakoupit.

Nerezové zábradlí zatraktivní schodiště

Posted in Interiéry.

zábradlí nerez

Nepostradatelnou součástí dvoupodlažního domu a bytu j schodiště. A každé schodiště je spjato se zábradlím, které má poskytnout jakousi oporu. Nerezové zábradlí má současně zvýraznit schodiště a celý interiér, a proto byste neměli jeho výběr podcenit. Jelikož je zábradlí nerez velmi oblíbené, podíváme se na něj v následujících řádcích.  

Investujte do estetického ocelového schodiště

Posted in Interiéry.

Ocelová schodiště

Člověk chůzí do schodů vyčerpá více energie než chůzí po rovině. Stavební parcely se nedají jen tak roztáhnout, a proto se budovy ženou do výšky. Velmi často můžete vidět dvoupatrové domy. Pokud jste si i vy nechali projektovat nový dům, pravděpodobně pro získání více prostoru bude dvoupatrový. V takovém případě nesmíte zapomínat na schodiště a my doporučujeme ocelová schodiště, která mají řadu výhod.