Nerezové zábradlí zatraktivní schodiště

Posted in Interiéry.

zábradlí nerez

Nepostradatelnou součástí dvoupodlažního domu a bytu j schodiště. A každé schodiště je spjato se zábradlím, které má poskytnout jakousi oporu. Nerezové zábradlí má současně zvýraznit schodiště a celý interiér, a proto byste neměli jeho výběr podcenit. Jelikož je zábradlí nerez velmi oblíbené, podíváme se na něj v následujících řádcích.  

Trendy moderního bydlení kladou důraz na komfort, nadčasovost a čistý design. Všechny tyto aspekty dokonale splňuje nerez, který se používá zejména v kuchyni. Stále častěji nerezový materiál používají také výrobci zábradlí.

Nerezový materiál se začal v interiérech objevovat před několika lety. V té době symbolizoval především luxus, nicméně na nerez se dnes obrací každá druhá domácnost. Zábradlí nerez není pouze designovým prvkem, ale nabízí perfektní funkčnost, čímž se nerez výrazně převyšuje nad ostatní materiály.

 nerezove zabradli

Bohatý výběr zábradlí nerez

Základní charakter zábradlí je závislý především na designu sloupku, který stanovuje křivky dalších segmentů. Zábradlí nerez stavebnicového principu je sice rychlé a snadné řešení, nicméně ne všem klientům vyhovuje. Zábradlí nerez je možné přizpůsobit všem tvarům schodiště – betonovému, bočnicovému, segmentovému a také točivému.  

Nerezové zábradlí se perfektně hodí na schodiště, balkony a také může zdobit vchod do domu. Spousta lidí instaluje zábradlí nerez na francouzská okna. Fantazii se v této oblasti meze nekladou. Výjimečnost nerezového materiálu oceníte v interiéru i exteriéru.