Vytvořte si krásný domov

Posted in Interiéry.

Pokud plánujete rekonstrukci bytu a chcete si nově vybavit prostory, nemusíte platit statisíce. Někdy si vyberete úžasné kousky i v konfekci. Nejvíce záleží na tom, jak cit máte pro estetiku. Můžou tak vzniknout luxusní interiéry, které vám bude závidět kde kdo, aniž byste museli platit designéra. Pamatujte také na doplňky, jako jsou dekorace, záclony, zrcadla, závěsy a květiny, které prostorám dodají na útulnosti a hřejivém pocitu domova. Nejlepší variantou je pořídit si krb, do kterého se zamilujete od prvního okamžiku, kdy jej použijete a bude trávit večery u praskajícího ohně s knihou v ruce jako v anglickém filmu.

Interiérové dveře z masivu

Posted in Interiéry.

Každý potřebuje své soukromí, a proto se občas velice rád uzavře do nějaké místnosti a tam si užívá chvilky jen pro sebe. Místnost je většinou uzavřená a dveře brání narušení soukromí. Pohodu, klid a relaxaci potřebuje každý, takže ať si na nás buší kdo chce, my si mužem zůstat zavření ve svém, kde na nás nikdo nemá a nikdo na nás nemůže.

Realizace interiérů

Posted in Interiéry.

Pokud zařizujete vlastní byt, dům či jiné prostory, je vhodné nechat si odborníky vytvořit návrh a vizualizaci interiéru. Budete tak mít představu, jakými způsoby lze využít váš prostor a jak bude vypadat výsledek v reálu. Po vytvoření návrhu, vizualizaci a celkové kalkulaci následuje vlastní realizace interiérů.

Obklady Brno

Posted in Interiéry.

Plánujete rekonstrukci koupelny a hledáte odborníky na pokládku obkladů? Chcete mít moderní koupelnu, která se stane také místem pro relaxaci? Nebo potřebujete položit obklady na terasu či chodbu?