Využijte vlastností hoblovaných hranolů

Posted in Interiéry.

Stavíte-li dům, pak Vám rozhodně doporučujeme, abyste jak do interiéru, tak do exteriéru zapracovali hoblované hranoly ze Zlína, protože dodají Vašemu domku tu správnou atmosféru a teplo domova. Díky tomu, že jsou z kvalitního a již opracovaného dřeva, nenapadnou ho škůdci, má stále stejný tvar a vypadá pěkně, elegantně a nemusíte jej nijak dále povrchově upracovat. Proto hoblované hranoly skvěle hodí i jako nosníky.

Bazény doma v klidu

Posted in Interiéry.

Plavání stále patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám a zejména v zimním čase jsou plovárny naplněny od rána do večera. Ten, kdo si chce však zaplavat v klidu a nechce se omezovat na ostatní plavce, může uvažovat o privátním vnitřním bazénu. Vnitřní bazény jsou ideální řešení pro milovníky relaxu ve vodě. Pokud situujete bazén ven, jste omezeni počasím, které se střídá jako na houpačce. Bazén uvnitř doma zajišťuje klidné plavání třeba i na Štědrý den. Firmy většinou nabízí více materiálních variant bazénů, např. klasické keramické, laminátové nebo nerezové. Je výhodné investovat rovnou do celého domácího wellness centra, pokud nejste limitováni na rozpočet.

Výroba nábytku z umakartu

Posted in Interiéry.

Umakart je lidem zaníceným v této oblasti známý také pod pojmem HPL, nebo také vysokotlaký laminát. Je to jeden z materiálů, který se běžně používá při výrobě nábytku. V Československu byl vyráběn přibližně od 40.let 20.stol. Jedná se o slisované kraftové papíry, které se při vysokých teplotách vytvrzují lisováním s umělou pryskyřicí. Výsledný materiál je silný asi jeden milimetr, je velice odolný a dále se lepí na nosné desky. Asi nejznámějším příkladem využití umakartu při stavbě bytových jader v panelových domech.

Výroba nábytku z umakartu je v dnešní době populární díky širokému spektru nabízených barev, jednoduché údržbě a odolnosti.

Štýlový nábytok nemusí byť nutně drahý

Posted in Interiéry.

Obľúbili ste si drevený nábytok? A čo hovoríťe na masiv? Tento štýlový nábytok je v módě prakticky vždy vdiaka svojim charakteristickým a nezamenitelným vlastnosťám. Je veľmi odolný proti poškodeniu a poškrabaniu a vďaka svojej konštrukcii vydrží leta. Krásne doplní akýkoľvek interiér, pretože dizajn dreva je naozaj nesmrteľný a tiež prinesie do domu kúsok prírody. Masívne drevo sa dá tiež farebne, upravovať, a to morením. Máte doma posteľ skriňa alebo stôl z masívu? Ak nie, robíte veľkú chybu.

Ako vybrať komodu?

Posted in Interiéry.

Než kúpite komodu, mali by ste si ujasniť, na aký účel vám bude v dome slúžiť. Komodu uplatníte v obývacej izbe, detskej izbe, spálni, ale je možné ju umiestniť aj na chodbu. Komody z masívu predstavujú univerzálny druh nábytku, ktorý postavíte a použijete kdekoľvek v dome a byte.