Investujte do estetického ocelového schodiště

Posted in Interiéry.

Ocelová schodiště

Člověk chůzí do schodů vyčerpá více energie než chůzí po rovině. Stavební parcely se nedají jen tak roztáhnout, a proto se budovy ženou do výšky. Velmi často můžete vidět dvoupatrové domy. Pokud jste si i vy nechali projektovat nový dům, pravděpodobně pro získání více prostoru bude dvoupatrový. V takovém případě nesmíte zapomínat na schodiště a my doporučujeme ocelová schodiště, která mají řadu výhod.

Využijte vlastností hoblovaných hranolů

Posted in Interiéry.

Stavíte-li dům, pak Vám rozhodně doporučujeme, abyste jak do interiéru, tak do exteriéru zapracovali hoblované hranoly ze Zlína, protože dodají Vašemu domku tu správnou atmosféru a teplo domova. Díky tomu, že jsou z kvalitního a již opracovaného dřeva, nenapadnou ho škůdci, má stále stejný tvar a vypadá pěkně, elegantně a nemusíte jej nijak dále povrchově upracovat. Proto hoblované hranoly skvěle hodí i jako nosníky.

Bazény doma v klidu

Posted in Interiéry.

Plavání stále patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám a zejména v zimním čase jsou plovárny naplněny od rána do večera. Ten, kdo si chce však zaplavat v klidu a nechce se omezovat na ostatní plavce, může uvažovat o privátním vnitřním bazénu. Vnitřní bazény jsou ideální řešení pro milovníky relaxu ve vodě. Pokud situujete bazén ven, jste omezeni počasím, které se střídá jako na houpačce. Bazén uvnitř doma zajišťuje klidné plavání třeba i na Štědrý den. Firmy většinou nabízí více materiálních variant bazénů, např. klasické keramické, laminátové nebo nerezové. Je výhodné investovat rovnou do celého domácího wellness centra, pokud nejste limitováni na rozpočet.

Plastové potrubí je nejlepší

Posted in Exteriéry.

plast

Pokud potřebujete potrubí, které budete vkládat do země, pak nejlepším řešením budou plastové trubky. Májí hned několik výhod proti trubkám z kovu nebo jiných materiálů. Plast nemění svou velikost v závislosti na teplotě, které je vystavený. Takže trubky budou mít stejný průměr jak v létě, tak i v zimě. Potrubí z plastu nepodléhá korozi, takže jej nemusíte vyměňovat. Je mnohem levnější. Je tvárnější, lépe se propojuje s ostatními díly potrubí. A takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Dřevěné terasy jsou to pravé

Posted in Exteriéry.

Terasy a další dřevěný materiál z kvalitního dřeva jsou díky svým vysoce estetickým a funkčním vlastnostem vyhledávanými prvky moderní architektury. Vaše dřevěná terasa je místem vašeho každodenního relaxování, a proto je důležité, aby byla vytvoření v harmonii s okolím, vašim stylem a vyzařoval z ní pocit pozitivní energie.

terasy