Osvětlení interiéru Lummax

Posted in Osvětlení.

Pokud vybavujete byt nebo plánujete rekonstrukci, nezapomeňte do svého plánu zahrnout i osvětlení interiéru. Vhodně zvolené světla dotvoří celkový dojem. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství různých tvarů, barev i velikostí. Můžete zvolit jednoduchou jednobarevnou variantu nebo si můžete vybrat extravagantní designový model. Nebo také můžete oslovit konkrétního designéra a mít tak u sebe doma jedinečný kousek. Velký výběr osvětlení najdete u firmy Lummax.cz, kde je k dispozici osvětlení různých cenových kategorií.

Markýzy

Posted in Zahrada.

Krásné letní počasí vybízí na posezení a relaxaci na zahradě či na balkoně. Jestliže vás ale trápí ostrý sluneční svit, pořiďte si markýzu, se kterou si můžete vytvořit stín na balkoně, terase, ale i jiné venkovní ploše. Hlavní výhodou markýzy Znojmo je, že nezabírá prostor, dobře slouží a navíc je zajímavým architektonickým doplňkem vašeho rodinného domku.

Nerezová zábradlí

Posted in Exteriéry.

Společnost IDEALTRADE je česká obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí výrobků v oblasti stavebnictví, potřeb pro dům a zahradu. Dodává také montované nerezové zábradlí a nejrůznější příslišenství k jeho realizaci, tuto oblast podnikání uvedli na trh v roce 2012 a stali se tak oficiálním dodavatelem produktů pro firmu Wolfsgruber pro Českou republiku. Wolfsgruber je italský výrobce moderního nerezového zábradlí a dalších kovových výrobků a architektonických prvků.

Interiérové dveře z masivu

Posted in Interiéry.

Každý potřebuje své soukromí, a proto se občas velice rád uzavře do nějaké místnosti a tam si užívá chvilky jen pro sebe. Místnost je většinou uzavřená a dveře brání narušení soukromí. Pohodu, klid a relaxaci potřebuje každý, takže ať si na nás buší kdo chce, my si mužem zůstat zavření ve svém, kde na nás nikdo nemá a nikdo na nás nemůže.

Palubky

Posted in Exteriéry.

Opět se vracejí do módy dřevěné podlahy, které jsou izolovány palubkami pokládanými na skelnou vatu. Palubky jsou vyráběny z masivního dřeva borovice nebo smrku a následné frézované do různých profilů. I starší domy by měly myslet na izolaci pod takovou podlahou, protože ta ušetří spoustu finančních prostředků. Je třeba dbát na zateplení i neobydlených prostorů jako jsou například garáže, kterými uniká hodně tepla. Při důkladné izolací šetříme energii a také šetříme životní prostředí.