Účinky ametystu na váš život

Posted in Dekorace.

Ametyst je nádherný fialový kámen, kterému se připisují různé účinky na energii, auru a čakry. Tím, že budete mít kousek ametystu neustále u sebe (třeba jako náušnice s ametystem), docílíte očištění od všeho zlého. To ale není jediný účinek, který tento kámen má. Pojďme se spolu podívat na další.

náušnice s ametystem

 O ametystu

Ametyst používaly už staré civilizace a jeho oblíbenost od té doby rozhodně neklesla. Zajímavé je to, že je možné ametyst "vypěstovat" v laboratoři. A i ten má stejné spirituální vlastnosti jako ten přírodní. O ametystu se říká, že má schopnost zvyšovat vaše intelektuální schopnosti a mozkovou činnost. Bohužel ale nejde o ten typ inteligence, díky které byste zázračně udělali všechny testy na sto procent.

Ametyst a alkohol

O ametystu se také říká to, že pomáhá proti opilosti. A jeho barva je docela podobná barvě vína, takže na tom asi něco bude. Proto je ametyst povaován za kámen, který vám přinese střízlivost jak ve významu alkoholem, tak i v myšlení. Věří se také v to, že ametyst pomáhá se zbavením se závislosti na cigaretách nebo drogách.

ametyst

Další účinky

Kromě těchto vlastností má ametyst schopnost:

  • pomáhat při meditaci
  • odbourat stres
  • uklidnit

Pokud se rozhodnete pro dekoraci domu v podobě ametystu, můžete se těšit na novou příjemnou atmosféru, kterou tento kámen vašemu domu přinese.

Schopnosti ametystu si může užít každý nezávisle na znamení, postavení měsíce a konstelaci hvězd. Pokud třeba v práci trpíte na stres, můžete si kousek ametystu postavi na stůl. Přinejmenším jím aspoň můžete přetáhnout otravného kolegu přes hlavu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit