Vyberte si matraci v pohodlí domova a odzkoušejte ji na prodejně

Posted in Ložnice.

Pokud si chcete vybrat matraci z pohodlí domova a pak si ji přijet ozkoušejte, pak je pro vás nejvhodnějším řešením Nejlepšíspaní.cz. Na jejich internetových stránkách si pohodlně vyberete z domova typ matrace, cenové rozpětí a další náležitosti, které jsou pro vás důležité. Pokud si s něčím nevíte rady, nebojte se obrátit na online poradce, který vám je k dispozici a odpovídá denně na všechny všetečné dotazy.

 

Odpočívejte zdravě

Posted in Ložnice.

Když budeme počítat s tím, že denně by měl člověk spát cca 8 hodin, tak by prospal celkem třetinu života. A to už rozhodně není málo času. Proto je nutné se v posteli hýčkat. Jak to ale provést? Udělejte si z ložnice odpočinkovou zónu, kde budete opravdu jenom odpočívat. Vymalujte ji v jemných barvách, nejlépe tlumených, hodí se pastelová zelená nebo modrá.

Máte svůj "spací" rituál?

Posted in Ložnice.

Kvalitní spánek ovlivňuje několik věcí. Vaše psychické rozpoložení, postel, matrace, na které spíte, kdo spí vedle vás, jak se cítíte, jaké je počasí, jestli zrovna není úplněk apod. Některé z těchto faktorů ovlivnit můžete, jiné zase ne. Kvalitní matrace vám zajistí pohodlné ležení, díky roštu si můžete napolohovat postel dle vašich představ a vedle koho spíte, si většinou vybrat můžete. Někdy ale převládnou ty horší faktory, a pak nemůžete spát. A každý, pokud nemůže spát, má nějaký rituál. Někdo pije teplé mléko s medem, někdo si čte knihu, jiný sleduje televizi.
Jaký je váš ne/spací rituál?

Příčiny špatného spánku

Posted in Ložnice.

Cítíte se stále ospalí a vyčerpaní? Nemůžete spát? Budíte se ráno s bolestmi celého těla? A díky tomu všemu nejste schopni v práci odvést perfektní výkon? Vašim problémem může být nesprávně zvolená matrace. Její kvalita výrazně ovlivňuje kvalitu spánku.