Soklové lišty

Posted in Kuchyně.

Soklové lišty jsou nejen nevyhnutelnou součástí každé podlahy na bázi dřev, ale také při překrývání dilatačních spár a stejně jako šperk dokáží dotvořit a vylepšit celkový estetický dojem z podlahy. Možnost barevných kombinací, kombinací různých typů profilů použitých lišt dává prostor pro konzervativní, ale i odvážné zákazníky, k vytvoření v jejich interiéru dílo, které svých vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější. U pana Lišky navíc najdete nabídku, která se neodmítá.

lišty

Pořiďte si krásná kachlová kamna jako funkční doplněk

Posted in Kuchyně.

Tradiční kachlová kamna jsou návratem k léty prověřené tradici. Není se co divit, tato kachlová krbová kamna mají celou řadu výhod - mají dlouhou dobu výhřevnosti a nízkou spotřebu paliva.
Kachle se využívají z několika důvodů – jeden je estetický, protože kachlová kamna jsou vnímána jako mimořádný prvek už po řadu let, ale také praktický – keramický obklad dobře drží teplo. Proto není potřeba až tolik přikládat a stejně je v místnosti teplo, i když oheň dávno vyhasnul. Navíc každá kamna jsou originál, protože se jedná o ruční výrobu. Svěřte svou představu společnosti Jiří Vilímek, který se specializuje na kachlová kamna už pěknou řádku let. Mají reference i z mnoha zámků a sídel po celé ČR.