Barevné trendy v designu kuchyní pro rok 2021

Posted in Kuchyně.

Představujeme vám barevné trendy kuchyní pro rok 2021! Splňte si sny o stylovém bydlení a nechte se inspirovat.

 

Paleta barev pro příští rok rozhodně nebude nudná.

BLEDĚMODRÁ

Tato barva, blěděmodrá neboli aqua, byla určena jako hlavní barva roku 2021. Nemusíte nutně předělávat celý interiér, ale jen vnést do bytu pár prvků v tomto odstínu. V kuchyni se to může promítnout na drobných spotřebičích (rychlovarná konvice, toastovač,...), na textilu (utěrky, ručníky, ubrousky,...), na dekoracích (váza, květináč, drobné dekorace,...) nebo třeba na nádobí (talíře, mísy, hrnky, sklenice,...).

BÉŽOVÁ

Béžová barva ladí ke všemu, proto není těžké zakomponovat ji do designu. Promítnout se může na kuchyňská dvířka (dřevěná či dýhovaná dvířka, lakovaná dvířka v matném i lesklém provedení nebo akrylová a fóliovaná dvířka), na doplňcích, kuchyňském textilu, podlaze, drobných spotřebičích.

TMAVĚ BRONZOVÁ

Tuto barvu v kuchyni lehce zakomponujeme ve formě kuchyňských úchytek, dřezových baterií či drobných doplňků. Tato barva vypadá skvěle také na rychlovarné konvici a dalších menších spotřebičích.

MATNÁ ČERNÁ

Černá barva v matném provedení se snadno kombinuje se všemi již zmíněnými barvami. Objevit se může na kuchyňských dvířkách - trend je kombinace kontrastů či barev v jiném odstínu, například tmavé spodní skříňky, béžové či dřevěné vrchní skříňky. Skvěle vypadá také na spotřebičích, ať už na těch drobnějších nebo přiznaných velkých spotřebičích jako je lednice nebo trouba. Chybu neuděláte ani pokud zvolíte matné černé provedení úchytek.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit