Stylový doplněk do domácnosti, kterým prospějete svému zdraví

Posted in Kuchyně.

Voda je základem života, vždyť samotné lidské tělo je z ní tvořeno ze 70%. Je důležitá pro správné fungování našeho organismu, ovlivňuje veškeré důležité životní funkce a také má významný vliv na psychickou pohodu. Věděli jste však, že voda dokáže přijímat a dočasně uchovávat informace?

Granfontana slunecne rano

 

 

Již Řekové ve starověku objevili kouzlo použití drahokamů pro revitalizaci nebo-li oživení vody. V současné době bylo toto umění znovu objeveno, díky firmě VitaJuwel, která vyrábí skleněné fioly obsahující jednotlivé směsi vzácných kamenů, jako je například ametyst, křišťál, diamant či růženín. Ty již po 7 minutách po vložení do vody, dokáží vodu upravit a očistit od všech zdraví zatěžujících látek.

vitajuwel happy-moments7-510x600

Pořiďte si domů stylovou karafu na vodu s drahokamy a čerpejte její blahodárné účinky. Karafy a fioly jsou vyráběny nejlepšími skláři. Přitom každá fiola má unikátní design a vlastnosti, které se odvíjí dle toho, jaký vzácný kámen se v ní nachází. Vybrat si tak můžete přesně podle svých prefencí. Chcete se očistit od vlivů vnějšího světa? Vyzkoušejte fiolu “Vnitřní čistota”. Ženy, které touží po štíhlé postavě si oblíbí směs “Pro štíhlost”. Trápí vás problémy, na které nemůžete zapomenout, pro vás budou “Štastné okamžiky”, díky které opět zažijete štěstí.

stojan na tři tyčinky vitajuwel

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit