Nezbytné vychytávky na březen

Posted in Exteriéry.

muž v lese s batohem na zádech

Pořád se držíte svých novoročních předsevzetí o svém zdraví, nebo vaše nadšení značně opadlo? Tak jako tak, máme pro vás seznam 5 věcí, které vám zaručeně pomůžou při pokračování zdravého životního stylu.

Na procházky v přírodě vždy připraven!


Procházky v přírodě jsou skvělé nejen pro tělo, ale i mysl, protože tiché prostředí lesa jsou ideálním místem pro meditaci po dlouhém stresujícím dni v práci. Aby vás na cestě nic nepřekvapilo, investujte do kvalitních bot na dlouhé chození, větrové bundy a vždy užitečné jsou také nepromokavé a voděodolné batohy. Potřebujete udržet sebe a své vybavení v suchu a teple, jinak můžete chytit rýmu. Co si vezmete s sebou do batohu, záleží hlavně na délce procházky a jejím účelem, ale mít láhev s vodou je vždy dobrý nápad.

Plánování zjednodušeně


Začínáte být přehlceni ze všech projektů v práci a ani nevíte, jak jste se do této situace dostali? Občas se nám může stát, že v období silné motivace přijmete příliš mnoho a máte jistotu, že si se všim, co na vás život hodí, poradíte. Nádech, výdech. Nebojte, vše je o tom si vše naplánovat realisticky a podle důležitosti. Na ještě přehlednější plánování se hodí mít diář, který bude pouze na pracovní záležitosti.

Hygiena vždy a všude


Naprosto nezbytné je touhle dobou nezapomenout na prostředky, kterými si zajistíme maximální osobní hygienu na veřejnosti. To zajistí vlhčené ubrousky, antibakteriální gely a spreje. Kromě toho, že si budete dezinfikovat ruce před jídlem, dělejte tak vždy, než se chcete dotknout obličeje. Také pravidelně čistěte mobilní telefon, sluchátka a vše, co přichází do kontaktu s vaším obličejem na veřejnosti.