Kované zábrany vypadají lépe

Posted in Zahrada.

Není nic ošklivějšího, než krásný květinový truhlík, který je upevněn na okno plastovým paskvilem (většinou ještě v naprosto neladící barvě). Naštěstí je trh plný líbivějších kousků a vy si můžete vybírat z kovaných zábran na truhlíky. Navíc životnost u tohoto kousku je v naprostém nepoměru k jiným, pouze dočasným, zábranám.

Kované zábrany na truhlíky jsou opatřeny antikorozním nátěrem, takže vůbec nebude vadit, když nebudou umístěny pod střechou. Kov také nutně nemusí být jen šedý. Vyberte si barvu podle toho, jak máte natřené okapy a parapety. Jedině tak budete moct dosáhnout jednotného a oku lahodícímu vzhledu.

kovane zabrany na truhliky

Unikátní koupání přímo na zahradě

Posted in Zahrada.

Téměř každou zahradu v létě "zdobí" nafukovací či zapuštěný bazén. Lidé jsou ochotní investovat do vlastního pohodlí a tak firmy můžou vyrábět to nejlepší pro individuální potřeby. Tou vytouženou kvalitou by mohl být německý producent Riviera Pool. Konkrétně laminátové bazény jsou ideálním řešením pro venkovní bazény. Mají jednu z nejodolnějších izolací a navíc se designově nejlépe hodí k zahradám. Aby se mohly děti vybláznit, musí být bazén z dost pevného materiálu, což Riviera Pool splňuje. Ale není jediná možnost, ze které vybrat luxusní zapuštěné bazény. Zajímavou volbou by mohl být také nerezový bazén.

Markýzy

Posted in Zahrada.

Krásné letní počasí vybízí na posezení a relaxaci na zahradě či na balkoně. Jestliže vás ale trápí ostrý sluneční svit, pořiďte si markýzu, se kterou si můžete vytvořit stín na balkoně, terase, ale i jiné venkovní ploše. Hlavní výhodou markýzy Znojmo je, že nezabírá prostor, dobře slouží a navíc je zajímavým architektonickým doplňkem vašeho rodinného domku.

Altány Zlín

Posted in Zahrada.

První sluneční paprsky lákají na posezení s přáteli v sympatickém prostředí vaší zahrady či k zahradním oslavám. Všechny tyto události nás směřují k tomu samému – zahradní altány. V současné době plní altány Zlín nejen praktickou, ale také estetickou funkci zahrady. Zastřeší vaše posezení, nabídnou vám soukromí a zároveň dodají romantickou atmosféru vaší zahradě.

Pergoly Thermont

Posted in Zahrada.

Chcete mít na zahradě místo, kde můžete odpočívat, sedět s přáteli, nebo si užívat stínu v letních dnech? Pak si pořiďte pergolu, která plní nejen praktickou, ale i estetickou funkci. V letních dnech se stávají pergoly Thermont nenahraditelnými partnery. Poskytnou vám stín, místo k odpočinku i k příjemnému posezení s rodinou. Kromě klasických pergol, které nemají souvislou střechu, jsou k dostání i pergoly se shrnovací střechou.