Proč pořídit dětské pískoviště

Posted in Zahrada.

Pokud přemýšlíte, jak zabavit své ratolesti a dostat je ven od počítačů a televize, pořiďte jim pískoviště! Snad každé dítě rádo plácá bábovičky nebo staví obrovské hrady z písku. Jaké pískoviště vybrat, aby přesně odpovídalo vašim požadavkům?
Na trhu existuje řada provedení. Můžete si vybrat plastové či dřevěné. Velké či malé, přenosné nebo zabudované v zemi. Možností je spousta.

Kované držáky na truhlíky pomohou vytvořit vlastní zahrádku

Posted in Zahrada.

Jak vypadá sen většiny žen, které se starají o jejich rodinné hnízdo? Řekla bych, že je zelený a vůbec ne všední. Mluvím o balkónech či terasách, které se mohou stát jediným koutkem přírody v městských bytech. A co je k tomu zapotřebí?

V dnešní době, kdy moc prostoru nepotřebujete, můžete sáhnout po klasických květinových truhlících. Ty dokáží proměnit jakýkoliv prostor v rozkošnou mini zahrádku. Pokud ale nemáte kam pořádně truhlík uchytit, pořiďte si kované držáky na truhlíky. Neuberou na kráse ani špetku, ale pomohou ve stabilitě. Kované držáky na truhlíky se také vyrábí ve spoustě barev a jsou natřeny antikorozním nátěrem, takže se nemusíte bát, že je to investice pouze na jednu sezónu!