Palubky

Posted in Exteriéry.

Opět se vracejí do módy dřevěné podlahy, které jsou izolovány palubkami pokládanými na skelnou vatu. Palubky jsou vyráběny z masivního dřeva borovice nebo smrku a následné frézované do různých profilů. I starší domy by měly myslet na izolaci pod takovou podlahou, protože ta ušetří spoustu finančních prostředků. Je třeba dbát na zateplení i neobydlených prostorů jako jsou například garáže, kterými uniká hodně tepla. Při důkladné izolací šetříme energii a také šetříme životní prostředí.

Akumulační kamna

Posted in Obývací pokoj.

Akumulační kamna, jinak také nazývána teplo banka, pracují na principu ukládání tepelné energie. Tepelnou energii uloží během noci nebo večera, kdy máme k dispozici elektrickou energii za výrazně nižší cenu. Během následujícího dne nám kamna vypouští teplo podle potřeby.

Internetový obchod s akváriemi

Posted in Dekorace.

Nekonečné pořady v televizi by jednoho unudili k smrti a druhého zase rozčílili do nepříčetnosti. Kdo si chce příjemně odpočinout pohledem na krásné zvířecí tvory ve své obývací místnosti, měl by silně zauvažovat, zda si nepořídit akvárium.
Krásný zvuk bublající vody a mihotajících se živých tvorů je pro pocit vnitřního klidu tou nejlepší variantou. V obývacím pokoji neexistuje nic krásnějšího. Nejedná se ani o nijak velkou investici. Malá akvária ať kulatá či obdélníková nevyjdou draho, důležité je dokoupit základní potřeby tak aby nedocházelo k jejich častému znečištění a aby se v něm cítili malí vodní tvorové bezpečně a příjemně.

Realizace interiérů

Posted in Interiéry.

Pokud zařizujete vlastní byt, dům či jiné prostory, je vhodné nechat si odborníky vytvořit návrh a vizualizaci interiéru. Budete tak mít představu, jakými způsoby lze využít váš prostor a jak bude vypadat výsledek v reálu. Po vytvoření návrhu, vizualizaci a celkové kalkulaci následuje vlastní realizace interiérů.

Obklady Brno

Posted in Interiéry.

Plánujete rekonstrukci koupelny a hledáte odborníky na pokládku obkladů? Chcete mít moderní koupelnu, která se stane také místem pro relaxaci? Nebo potřebujete položit obklady na terasu či chodbu?

Příčiny špatného spánku

Posted in Ložnice.

Cítíte se stále ospalí a vyčerpaní? Nemůžete spát? Budíte se ráno s bolestmi celého těla? A díky tomu všemu nejste schopni v práci odvést perfektní výkon? Vašim problémem může být nesprávně zvolená matrace. Její kvalita výrazně ovlivňuje kvalitu spánku.