Pořiďte si krásná kachlová kamna jako funkční doplněk

Posted in Kuchyně.

Tradiční kachlová kamna jsou návratem k léty prověřené tradici. Není se co divit, tato kachlová krbová kamna mají celou řadu výhod - mají dlouhou dobu výhřevnosti a nízkou spotřebu paliva.
Kachle se využívají z několika důvodů – jeden je estetický, protože kachlová kamna jsou vnímána jako mimořádný prvek už po řadu let, ale také praktický – keramický obklad dobře drží teplo. Proto není potřeba až tolik přikládat a stejně je v místnosti teplo, i když oheň dávno vyhasnul. Navíc každá kamna jsou originál, protože se jedná o ruční výrobu. Svěřte svou představu společnosti Jiří Vilímek, který se specializuje na kachlová kamna už pěknou řádku let. Mají reference i z mnoha zámků a sídel po celé ČR.

Osvětlení interiéru Lummax

Posted in Osvětlení.

Pokud vybavujete byt nebo plánujete rekonstrukci, nezapomeňte do svého plánu zahrnout i osvětlení interiéru. Vhodně zvolené světla dotvoří celkový dojem. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství různých tvarů, barev i velikostí. Můžete zvolit jednoduchou jednobarevnou variantu nebo si můžete vybrat extravagantní designový model. Nebo také můžete oslovit konkrétního designéra a mít tak u sebe doma jedinečný kousek. Velký výběr osvětlení najdete u firmy Lummax.cz, kde je k dispozici osvětlení různých cenových kategorií.

Markýzy

Posted in Zahrada.

Krásné letní počasí vybízí na posezení a relaxaci na zahradě či na balkoně. Jestliže vás ale trápí ostrý sluneční svit, pořiďte si markýzu, se kterou si můžete vytvořit stín na balkoně, terase, ale i jiné venkovní ploše. Hlavní výhodou markýzy Znojmo je, že nezabírá prostor, dobře slouží a navíc je zajímavým architektonickým doplňkem vašeho rodinného domku.

Nerezová zábradlí

Posted in Exteriéry.

Společnost IDEALTRADE je česká obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí výrobků v oblasti stavebnictví, potřeb pro dům a zahradu. Dodává také montované nerezové zábradlí a nejrůznější příslišenství k jeho realizaci, tuto oblast podnikání uvedli na trh v roce 2012 a stali se tak oficiálním dodavatelem produktů pro firmu Wolfsgruber pro Českou republiku. Wolfsgruber je italský výrobce moderního nerezového zábradlí a dalších kovových výrobků a architektonických prvků.

Interiérové dveře z masivu

Posted in Interiéry.

Každý potřebuje své soukromí, a proto se občas velice rád uzavře do nějaké místnosti a tam si užívá chvilky jen pro sebe. Místnost je většinou uzavřená a dveře brání narušení soukromí. Pohodu, klid a relaxaci potřebuje každý, takže ať si na nás buší kdo chce, my si mužem zůstat zavření ve svém, kde na nás nikdo nemá a nikdo na nás nemůže.