Nerezové zábradlí zatraktivní schodiště

Posted in Interiéry.

zábradlí nerez

Nepostradatelnou součástí dvoupodlažního domu a bytu j schodiště. A každé schodiště je spjato se zábradlím, které má poskytnout jakousi oporu. Nerezové zábradlí má současně zvýraznit schodiště a celý interiér, a proto byste neměli jeho výběr podcenit. Jelikož je zábradlí nerez velmi oblíbené, podíváme se na něj v následujících řádcích.  

Palubky pro každý ekologický domeček

Posted in Exteriéry.

Milujete přírodní materiály, jako je dřevo, sláma, seno a podobně? Chcete si postavit ekologický domeček, který vám ušetří peníze i přírodu kolem vás? Tak se určitě podívejte na nabídku kvalitních palubek, které nabízí pan Liška. Protože takové dřevěné palubky jsou perfektním řešením právě pro vaši situaci.

dřevěné palubky Zlín

Perfektní hydroizolace

Posted in Exteriéry.

Za hydroizolace považujeme takové opatření, které zabraňuje vnikání vody ve všech skupenstvích do stavební konstrukce a do vnitřních prostorů stavebního objektu, a nebo ve specifických stavbách, ze stavebního objektu do vnějšího prostoru (žumpa, vodojem). Hydroizolační materiály označujeme dle použité izolační hmoty a tak je provedeno základní označení hydroizolačních výrobků na českém trhu. Převážně se jedná o hmoty:
živičné – hydroizolace asfaltové a dehtové
z plastů a pryže – hydroizolace syntetické,
polyetylenové a jiné hydroizolace – jílové hmoty skla, kovy.
Na celkovou kvalitu izolovaného objektu má velký vliv vhodně vybraná hydroizolace Zlín.

Trubky, potrubí, roury...

Posted in Exteriéry.

Jistě se mnou budete souhlasit, pokud zařadím potrubí mezi technická přepravní zařízení. Díky jejím vlastnostem patří také potrubí mezi technická zařízení. Trubky mohou sloužit k přepravě kapalin, plynů, ale i sypkých materiálů. V minulosti dokonce prostřednictvím potrubní pošty posílali lidé i předměty. Pokud potrubí propojíte s topným zdrojem, tak může potrubím proudit i tepelná energie. Nejčastěji se takto přesouvá vodní pára.

Co je Lexan?

Posted in Exteriéry.

Určitě zná každý z vás lexan. Málokdo však ví, že jeho oficiálním názvem je polykarbonát. Takový polykarbonát patří mezi termoplasty, čili termoplastické polymery. Takový materiál se snadno zpracovává vstřikováním nebo lisováním za pomoci tepla. Lexan, ale i jiné polykarbonáty mají dobrou tepelnou odolnost, nesou dobré optické vlastnosti, tudíž propouští světlo a jsou odolné vůči nárazu. Z dutinkového polykarbonátu se vyrábějí desky určené převážně pro venkovní použití, z nichž vznikají přístřešky a ochranné desky.

Klikněte pro top odkazy.

Unikátní koupání přímo na zahradě

Posted in Zahrada.

Téměř každou zahradu v létě "zdobí" nafukovací či zapuštěný bazén. Lidé jsou ochotní investovat do vlastního pohodlí a tak firmy můžou vyrábět to nejlepší pro individuální potřeby. Tou vytouženou kvalitou by mohl být německý producent Riviera Pool. Konkrétně laminátové bazény jsou ideálním řešením pro venkovní bazény. Mají jednu z nejodolnějších izolací a navíc se designově nejlépe hodí k zahradám. Aby se mohly děti vybláznit, musí být bazén z dost pevného materiálu, což Riviera Pool splňuje. Ale není jediná možnost, ze které vybrat luxusní zapuštěné bazény. Zajímavou volbou by mohl být také nerezový bazén.