Využijte vlastností hoblovaných hranolů

Posted in Interiéry.

Stavíte-li dům, pak Vám rozhodně doporučujeme, abyste jak do interiéru, tak do exteriéru zapracovali hoblované hranoly ze Zlína, protože dodají Vašemu domku tu správnou atmosféru a teplo domova. Díky tomu, že jsou z kvalitního a již opracovaného dřeva, nenapadnou ho škůdci, má stále stejný tvar a vypadá pěkně, elegantně a nemusíte jej nijak dále povrchově upracovat. Proto hoblované hranoly skvěle hodí i jako nosníky.

Bazény doma v klidu

Posted in Interiéry.

Plavání stále patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám a zejména v zimním čase jsou plovárny naplněny od rána do večera. Ten, kdo si chce však zaplavat v klidu a nechce se omezovat na ostatní plavce, může uvažovat o privátním vnitřním bazénu. Vnitřní bazény jsou ideální řešení pro milovníky relaxu ve vodě. Pokud situujete bazén ven, jste omezeni počasím, které se střídá jako na houpačce. Bazén uvnitř doma zajišťuje klidné plavání třeba i na Štědrý den. Firmy většinou nabízí více materiálních variant bazénů, např. klasické keramické, laminátové nebo nerezové. Je výhodné investovat rovnou do celého domácího wellness centra, pokud nejste limitováni na rozpočet.

Plastové potrubí je nejlepší

Posted in Exteriéry.

plast

Pokud potřebujete potrubí, které budete vkládat do země, pak nejlepším řešením budou plastové trubky. Májí hned několik výhod proti trubkám z kovu nebo jiných materiálů. Plast nemění svou velikost v závislosti na teplotě, které je vystavený. Takže trubky budou mít stejný průměr jak v létě, tak i v zimě. Potrubí z plastu nepodléhá korozi, takže jej nemusíte vyměňovat. Je mnohem levnější. Je tvárnější, lépe se propojuje s ostatními díly potrubí. A takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Dětské hřiště na zahradě ocení dítě v každém věku

Posted in Zahrada.

Dětská hřiště Zlín

Určitě znáte hlášku: „Kdo si hraje, nezlobí.“ A u dětí to platí dvojnásobně. Dětská hřiště Zlín nabízí na mnoha sídlištích. Pokud však chcete doma pracovat, ale přitom nechcete své dítě nechat samotné venku, potom doporučujeme pořídit menší dětské hřiště na zahradu. Jak vybrat bezpečné, ale přitom zábavné hřiště? Jaké prvky by mělo zahrnovat?

Dřevěné terasy jsou to pravé

Posted in Exteriéry.

Terasy a další dřevěný materiál z kvalitního dřeva jsou díky svým vysoce estetickým a funkčním vlastnostem vyhledávanými prvky moderní architektury. Vaše dřevěná terasa je místem vašeho každodenního relaxování, a proto je důležité, aby byla vytvoření v harmonii s okolím, vašim stylem a vyzařoval z ní pocit pozitivní energie.

terasy

Soklové lišty

Posted in Kuchyně.

Soklové lišty jsou nejen nevyhnutelnou součástí každé podlahy na bázi dřev, ale také při překrývání dilatačních spár a stejně jako šperk dokáží dotvořit a vylepšit celkový estetický dojem z podlahy. Možnost barevných kombinací, kombinací různých typů profilů použitých lišt dává prostor pro konzervativní, ale i odvážné zákazníky, k vytvoření v jejich interiéru dílo, které svých vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější. U pana Lišky navíc najdete nabídku, která se neodmítá.

lišty