Jak na nejkrásnější květinové truhlíky?

Posted in Dekorace.

Ruku na srdce, pěstovat v truhlíku na okně muškáty není ta úplně nejoriginálnější věc na světě. Jak tedy trumfnout sousedy a vytvořit si ty nejkrásnější květinové truhlíky? Chce to kapku tvořivosti a kreativity. Nemusíte truhlík pokládat na okno. Pokud si pořídíte speciální držáky na truhlíky, můžete je instalovat v podstatě kdekoliv.

držáky na truhlíky

 

Stínící technika Brno do podkrovních bytů

Posted in Osvětlení.

Mít takový krásný prosluněný podkrovní byt je snem mnoha lidí. Až do okamžiku, kdy se jim přání splní a oni zažijí, jaké to je trávit parné léto v prosluněném podkrovním bytu. Nejlépe ještě s francouzskými okny. Teplota se v takovém bytě může vyšplhat běžně přes 30 stupňů. Jak se proti tomu bránit? Jestliže nejste fanoušky klimatizace, zbývá vám ještě pořídit kvalitní stínící techniku Brno.

stínící technika Brno

 

Sekční garážová vrata jsou nejoblíbenější

Posted in Exteriéry.

Jak vybrat garážová vrata? Na první místě by měla být funkčnost. Kvalita konstrukce je jedním z nejdůležitějších faktorů, které při výběru musíte zohlednit. Bezpečnost nadevše. O něco méně důležité je, aby garážová vrata designově ladila s barvou i materiálem oken a dveří domu. A jaká garážová vrata jsou vůbec na výběr?

Kované držáky na truhlíky pomohou vytvořit vlastní zahrádku

Posted in Zahrada.

Jak vypadá sen většiny žen, které se starají o jejich rodinné hnízdo? Řekla bych, že je zelený a vůbec ne všední. Mluvím o balkónech či terasách, které se mohou stát jediným koutkem přírody v městských bytech. A co je k tomu zapotřebí?

V dnešní době, kdy moc prostoru nepotřebujete, můžete sáhnout po klasických květinových truhlících. Ty dokáží proměnit jakýkoliv prostor v rozkošnou mini zahrádku. Pokud ale nemáte kam pořádně truhlík uchytit, pořiďte si kované držáky na truhlíky. Neuberou na kráse ani špetku, ale pomohou ve stabilitě. Kované držáky na truhlíky se také vyrábí ve spoustě barev a jsou natřeny antikorozním nátěrem, takže se nemusíte bát, že je to investice pouze na jednu sezónu!

Zateplení domu v létě? Získejte mimo sezónní slevu

Posted in Exteriéry.

Přestože nyní nikdo asi nemyslí na zimu a zateplení, je nyní nejlepší a nejatraktivnější období pro tepelnou izolaci nejen ve Zlíně. A proč? Protože se nejedná o hlavní sezónu, takže je dost pravděpodobné, že dostanete přitažlivou slevu a navíc vás zima nezaskočí. Díky hezkému počasí se práce na tepelné izolaci ve Zlíně nijak neopozdí, takže reálně víte, za jak dlouho bude tepelná izolace ve Zlíně hotová.

tepelná izolace ve Zlíně