Soklové lišty

Posted in Kuchyně.

Soklové lišty jsou nejen nevyhnutelnou součástí každé podlahy na bázi dřev, ale také při překrývání dilatačních spár a stejně jako šperk dokáží dotvořit a vylepšit celkový estetický dojem z podlahy. Možnost barevných kombinací, kombinací různých typů profilů použitých lišt dává prostor pro konzervativní, ale i odvážné zákazníky, k vytvoření v jejich interiéru dílo, které svých vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější. U pana Lišky navíc najdete nabídku, která se neodmítá.

lišty

Vyberte si matraci v pohodlí domova a odzkoušejte ji na prodejně

Posted in Ložnice.

Pokud si chcete vybrat matraci z pohodlí domova a pak si ji přijet ozkoušejte, pak je pro vás nejvhodnějším řešením Nejlepšíspaní.cz. Na jejich internetových stránkách si pohodlně vyberete z domova typ matrace, cenové rozpětí a další náležitosti, které jsou pro vás důležité. Pokud si s něčím nevíte rady, nebojte se obrátit na online poradce, který vám je k dispozici a odpovídá denně na všechny všetečné dotazy.

 

Výroba nábytku z umakartu

Posted in Interiéry.

Umakart je lidem zaníceným v této oblasti známý také pod pojmem HPL, nebo také vysokotlaký laminát. Je to jeden z materiálů, který se běžně používá při výrobě nábytku. V Československu byl vyráběn přibližně od 40.let 20.stol. Jedná se o slisované kraftové papíry, které se při vysokých teplotách vytvrzují lisováním s umělou pryskyřicí. Výsledný materiál je silný asi jeden milimetr, je velice odolný a dále se lepí na nosné desky. Asi nejznámějším příkladem využití umakartu při stavbě bytových jader v panelových domech.

Výroba nábytku z umakartu je v dnešní době populární díky širokému spektru nabízených barev, jednoduché údržbě a odolnosti.

Odpočívejte zdravě

Posted in Ložnice.

Když budeme počítat s tím, že denně by měl člověk spát cca 8 hodin, tak by prospal celkem třetinu života. A to už rozhodně není málo času. Proto je nutné se v posteli hýčkat. Jak to ale provést? Udělejte si z ložnice odpočinkovou zónu, kde budete opravdu jenom odpočívat. Vymalujte ji v jemných barvách, nejlépe tlumených, hodí se pastelová zelená nebo modrá.

Štýlový nábytok nemusí byť nutně drahý

Posted in Interiéry.

Obľúbili ste si drevený nábytok? A čo hovoríťe na masiv? Tento štýlový nábytok je v módě prakticky vždy vdiaka svojim charakteristickým a nezamenitelným vlastnosťám. Je veľmi odolný proti poškodeniu a poškrabaniu a vďaka svojej konštrukcii vydrží leta. Krásne doplní akýkoľvek interiér, pretože dizajn dreva je naozaj nesmrteľný a tiež prinesie do domu kúsok prírody. Masívne drevo sa dá tiež farebne, upravovať, a to morením. Máte doma posteľ skriňa alebo stôl z masívu? Ak nie, robíte veľkú chybu.